Grafické návrhy

Připravíme kreativní grafické návrhy pro jakoukoliv reklamní platformu, například grafické návrhy logotypů, letáků, katalogů, označení vozidel, provozoven atd.). Klademe důraz na použitelnost a přehlednost grafického návrhu.

Výroba

Nabízíme grafické zpracování i polep firemních automobilů (signmaking). Vyrábíme a realizujeme interiérové i exteriérové polepy výloh a označení firemních prodejen. Na polepy používáme všechny dostupné technologie, které zvolíme přesně podle Vašich potřeb s ohledem na funkční vzhled, živostnost a cenu. Dodáváme i všechny druhy reklamních předmětů včetně potisku, razítka, roll-up systémy a ostatní prezenční materiály.

Potisk textilu

Zajišťujeme kvalitní potisk firemního textilu, od nažehlení po přímí digitální potisk. Nabízíme také kvalitní strojové vyšívání na různé textilní materiály.

Tisk

Nabízíme kvalitní malonákladový (digitální) tisk, který je vhodný pro menší náklady tisku s maximálním formátem a3+. Nabízíme kvalitní tisk na nejrůznějších typech grafických papírů. Zabýváme se velkoplošným tiskem. Nabízíme tisk a výrobu samolepek, reklamních cedulí a poutačů, tisk reklamních bannerů nebo billboardů. Nabízíme ofsetový tisk, dokážeme vytisknout vysoké počty katalogů, brožurek, letáků nebo vizitek za velmi výhodné ceny.

Weby

Naší velkou předností je tvorba www stránek. Zabýváme se výrobou jednoduchých webových stránek nebo internetových prezentací s vlastním redakčním systémem. Mezi naše služby patří také výroba elektronických obchodů. Naše profesionální webové studio vytvoří kvalitní www stránky s responzivním designem na míru včetně optimalizace pro vyhledávače.

GM AGENCY s.r.o

Třebíč
IČ: 28282248

Vlastní plochy

Reklamní servis